اطلاعات محصولات

محصولات دنیز چوب که در حال حاضر از نسل اول چوب پلاستیک میباشد و فاقد رویه محافظ میباشند پس از ۱۲ تا ۱۶ هفته در معرض شرایط جوی بودن به رنگ پایدار خود خواهد رسید که میتوانید این تغییر رنگ را مشاهده کنید ، نسل جدید چوب پلاستیک که به زودی برای اولین بار در ایران توسط این مجموعه تولید خواهد شد با دارا بودن روکش ، فاقد هرگونه رنگ پریدگی خواهد بود.

عمر محصولات دنیز چوب حدود ۳۰ سال است و دارای گارانتی ۵ ساله تحویل و تعویض رایگان می باشد.

ویژگی بارز محصولات دنیزچوب عدم نیاز به نگهداری و رنگ آمیزی مجدد می باشد، لیکن در صورت نیاز کارفرما سطح ورق ها قابلیت رنگ پذیری را داراست،در چنین مواردی توصیه می شود جهت انتخاب نوع رنگ با توجه به پلیمر مصرفی در فرآیند تولید حتماً با دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید و با نیروهای متخصص فروش مشورت نمایید.

محصولات دنیز چوب به صورت اکستروژن تولید می شود، لذا در هنگام تولید به صورت ورق های صاف از اکسترودر خارج می شود، پروسه فرم دهی از تولید با گرم کردن ورق تا دمای فرم پذیری و قراردادن در قالب امکان پذیر می باشد،در صورت نیاز به انحنا دادن محصولات دنیزچوب تقاضای دستورالعمل آن را از دفتر مرکزی فرمایید.

ویژگی های بارزی مانند دوام و مقاومت بالا در برابر حشرات موذی، فرسایش، رطوبت و شرایط مختلف جوی موجب برتری محصولات دنیز چوب نسبت به چوب می شود. عدم نیاز به نگهداری و ترمیم دوره ای محصولات دنیزچوب، از دیگر محاسن آن نسبت به چوب می باشد.

خرید و سفارش

خرید اینترنتی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه مشتری می شود، در این روش خرید، مشتری ضمن دسترسی دقیق و کامل به اطلاعات محصولات و خدمات، می تواند در هر ساعتی از شبانه روز و با مشاوره دوستان و اعضای خانواده، خریدی آرام و مطمئن را تجربه کند و به جهت عدم تحمیل بسیاری از هزینه های فروش به فروشنده، عموما خرید ارزانی را صورت می دهد و باز به جهت نرم افزاری بودن خرید و حفظ سوابق خرید، مزیت های ویژه ای در حین خرید یا در آینده در اختیار مشتری قرار می گیرد که امکان ارائه آن در خریدهای سنتی وجود نخواهد داشت.

برای فراهم کردن امنیت کامل شما، ما هیچ گونه اطلاعاتی که مربوط به حساب بانکی یا شماره کارت شما باشند را ذخیره نمی‌کنیم. سیستم پرداخت توسط وب سایت بانک انجام می‌شود و ایجاد ارتباط با این سایت به شیوه امن می‌باشد، در سایر موارد نیز حداکثر تدابیر لازم برای حفظ امنیت خرید صورت پذیرفته است.

بله، شما می توانید پس از انتخاب محصول، و افزودن آن به سبد خرید، در مرحله ی « آدرس ارسال صورت حساب» با انتخاب گزینه ی «محصول به آدرسی غیر از محل ارسال صورتحساب ارسال شود»، وارد مرحله ی «اطلاعات ارسال» شده و درخواست دهید محصول خریداری شده به هر آدرسی که مایلید ارسال شود، این قابلیت برای واسطه های فروش نیز می تواند بسیار مفید واقع شود و واسطه ها می توانند محصول را با شرایط دلخواه خود به مشتریان مورد نظرشان فروش کرده و از طریق سایت درخواست ارسال آن به آدرس ایشان را بدهند و حتی می توانید درخواست دهید یادداشت دلخواه دشما بر روی بسته نوشته شده و ارسال شود.

دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پید اکنید.

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید. رسیدگی و پردازش سفارش هایی که در ساعت‏ های غیرکاری (از ساعت 17 تا 8 صبح) ثبت می‌‏شوند، در اولین ساعت های کاری روز بعد و با اولویت بالاتر نسبت به سفارشات روز بعد انجام خواهد شد.